S035V01

| Panelmodell | S035V01 |
|---|---|
| Panel varumärke | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×640 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| S035V01-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 53.28×71.04 mm |
| Översikt | 64×85 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 4S2P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | CPU/RGB/SPI , 61 pins |
| Inspänning | 3.3/3.3V (Typ.)(VCC/IOVCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CDTECH S035V01.
CDTECH S035V01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CDTECH S035V01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CDTECH S035V01 eller andra CDTECH LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CDTECH S035V01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CDTECH S035V01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CDTECH S035V01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CDTECH S035V01 eller andra CDTECH LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CDTECH S035V01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "S035V01"
- CDTECH S035V01
- S035V01 datablad
- S035V01-bild
- S035V01 pris
- S035V01-distributör
