S035TV04ES-DC11

| Panelmodell | S035TV04ES-DC11 |
|---|---|
| Panel varumärke | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×640 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| S035TV04ES-DC11-pris | Begär pris och ledtid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serier | 3.5寸,480*640 |
| Nyckelord Desc. | 3.5 inch, 480*640, With CTP, 650nits, 39pins, TTL Interface , LCD Display |
| Produktklass | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, Capacitive Touch LCD |
| Panelsammansättning | LCM |
| Upplösning | 480×640 |
| Bildförhållande | 3:4 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 53.28 (W) × 71.04 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 64 (W) × 85 (H) mm |
| Max. Djup | 3.8 mm |
| LC-familjen | TN |
| polarisator | Transmissive |
| ljusstyrka | 650 (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visningsvinkel | 70/70/50/70 (L/R/U/D) |
| Visar riktning | 9 o'clock |
| Färgbelopp | 262K |
| Typ av bakgrundsbelysning | WLED |
| Gränssnittstyp | TTL |
| Gränssnittspinnar | 39 Pins |
| Pekskärmen | Touch Optional |
| Drifttemp. | -20 ~ 70 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CDTECH S035TV04ES-DC11.
CDTECH S035TV04ES-DC11 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CDTECH S035TV04ES-DC11 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CDTECH S035TV04ES-DC11 eller andra CDTECH LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CDTECH S035TV04ES-DC11-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CDTECH S035TV04ES-DC11 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CDTECH S035TV04ES-DC11 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CDTECH S035TV04ES-DC11 eller andra CDTECH LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CDTECH S035TV04ES-DC11-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "S035TV04ES-DC11"
- CDTECH S035TV04ES-DC11
- S035TV04ES-DC11 datablad
- S035TV04ES-DC11-bild
- S035TV04ES-DC11 pris
- S035TV04ES-DC11-distributör
