T-51513D104J-LW-A-ANN
| Panelmodell | T-51513D104J-LW-A-ANN |
|---|---|
| Panel varumärke | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| T-51513D104J-LW-A-ANN-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 230×180.2×10 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 72% |
| Respons tid | |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN.
OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN pdf datablad eller detaljerade specifikationer för OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN eller andra OPTREX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN pdf datablad eller detaljerade specifikationer för OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN eller andra OPTREX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "T-51513D104J-LW-A-ANN"
- OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN
- T-51513D104J-LW-A-ANN datablad
- T-51513D104J-LW-A-ANN-bild
- T-51513D104J-LW-A-ANN pris
- T-51513D104J-LW-A-ANN-distributör

