T-51513D104JU-FW-A-AHN
| Panelmodell | T-51513D104JU-FW-A-AHN |
|---|---|
| Panel varumärke | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| T-51513D104JU-FW-A-AHN-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 243×181.6×12.7 mm |
| Yta | Hard coating (2H), Antireflection |
| Kontrastförhållande | 600:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 40% |
| Respons tid | 9/16 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 60/60/65/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | CMOS (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av OPTREX T-51513D104JU-FW-A-AHN.
OPTREX T-51513D104JU-FW-A-AHN är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För OPTREX T-51513D104JU-FW-A-AHN pdf datablad eller detaljerade specifikationer för OPTREX T-51513D104JU-FW-A-AHN eller andra OPTREX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från OPTREX T-51513D104JU-FW-A-AHN-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51513D104JU-FW-A-AHN är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För OPTREX T-51513D104JU-FW-A-AHN pdf datablad eller detaljerade specifikationer för OPTREX T-51513D104JU-FW-A-AHN eller andra OPTREX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från OPTREX T-51513D104JU-FW-A-AHN-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "T-51513D104JU-FW-A-AHN"
- OPTREX T-51513D104JU-FW-A-AHN
- T-51513D104JU-FW-A-AHN datablad
- T-51513D104JU-FW-A-AHN-bild
- T-51513D104JU-FW-A-AHN pris
- T-51513D104JU-FW-A-AHN-distributör

