TM040YYSA02

| Panelmodell | TM040YYSA02 |
|---|---|
| Panel varumärke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 480×800 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TM040YYSA02-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 51.84×86.4 mm |
| Översikt | 54.74×93.35 mm |
| Yta | Without Polarizer |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | , CIE1931 60% |
| Respons tid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Förare IC | Suggest NT35510, NT35512, OTM8009A, OTM8018B |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TIANMA TM040YYSA02.
TIANMA TM040YYSA02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TIANMA TM040YYSA02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TIANMA TM040YYSA02 eller andra TIANMA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TIANMA TM040YYSA02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM040YYSA02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TIANMA TM040YYSA02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TIANMA TM040YYSA02 eller andra TIANMA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TIANMA TM040YYSA02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TM040YYSA02"
- TIANMA TM040YYSA02
- TM040YYSA02 datablad
- TM040YYSA02-bild
- TM040YYSA02 pris
- TM040YYSA02-distributör

