TM043NBH02-40

| Panelmodell | TM043NBH02-40 |
|---|---|
| Panel varumärke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TM043NBH02-40-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 95.04×53.856 mm |
| Översikt | 105.5×67.2×4.4 mm |
| Yta | Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 800:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Respons tid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/70/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 5S2P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TIANMA TM043NBH02-40.
TIANMA TM043NBH02-40 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TIANMA TM043NBH02-40 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TIANMA TM043NBH02-40 eller andra TIANMA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TIANMA TM043NBH02-40-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM043NBH02-40 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TIANMA TM043NBH02-40 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TIANMA TM043NBH02-40 eller andra TIANMA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TIANMA TM043NBH02-40-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TM043NBH02-40"
- TIANMA TM043NBH02-40
- TM043NBH02-40 datablad
- TM043NBH02-40-bild
- TM043NBH02-40 pris
- TM043NBH02-40-distributör

