TM040YYSPA1

| Panelmodell | TM040YYSPA1 |
|---|---|
| Panel varumärke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 480×854 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TM040YYSPA1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 50.04×89.02 mm |
| Översikt | 53.04×96.23 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 800:1 (Typ.) |
| Visa färger | , CIE1931 71% |
| Respons tid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Förare IC | COG Suggest NT35510, OTM8009A |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TIANMA TM040YYSPA1.
TIANMA TM040YYSPA1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TIANMA TM040YYSPA1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TIANMA TM040YYSPA1 eller andra TIANMA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TIANMA TM040YYSPA1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM040YYSPA1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TIANMA TM040YYSPA1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TIANMA TM040YYSPA1 eller andra TIANMA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TIANMA TM040YYSPA1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TM040YYSPA1"
- TIANMA TM040YYSPA1
- TM040YYSPA1 datablad
- TM040YYSPA1-bild
- TM040YYSPA1 pris
- TM040YYSPA1-distributör

