TM050XDHP05

| Panelmodell | TM050XDHP05 |
|---|---|
| Panel varumärke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 540×960 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TM050XDHP05-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 61.965×110.16 mm |
| Översikt | 66.1×121×1.83 mm |
| Yta | Hard coating |
| Kontrastförhållande | 800:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Respons tid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 6S2P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | MIPI (2 data lanes) , 33 pins |
| Inspänning | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TIANMA TM050XDHP05.
TIANMA TM050XDHP05 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TIANMA TM050XDHP05 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TIANMA TM050XDHP05 eller andra TIANMA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TIANMA TM050XDHP05-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050XDHP05 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TIANMA TM050XDHP05 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TIANMA TM050XDHP05 eller andra TIANMA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TIANMA TM050XDHP05-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TM050XDHP05"
- TIANMA TM050XDHP05
- TM050XDHP05 datablad
- TM050XDHP05-bild
- TM050XDHP05 pris
- TM050XDHP05-distributör

