TM050XYHP02-00

| Panelmodell | TM050XYHP02-00 |
|---|---|
| Panel varumärke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 540×960 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TM050XYHP02-00-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 61.965×110.16 mm |
| Översikt | 64.965×117.96 mm |
| Yta | Without Polarizer |
| Kontrastförhållande | 800:1 (Typ.) |
| Visa färger | , CIE1931 70% |
| Respons tid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td); 35 (Typ.)(G to G) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Förare IC | Suggest OTM9608A, OTM9605A, NT35516, NT35517, HX8389-B |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TIANMA TM050XYHP02-00.
TIANMA TM050XYHP02-00 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TIANMA TM050XYHP02-00 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TIANMA TM050XYHP02-00 eller andra TIANMA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TIANMA TM050XYHP02-00-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050XYHP02-00 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TIANMA TM050XYHP02-00 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TIANMA TM050XYHP02-00 eller andra TIANMA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TIANMA TM050XYHP02-00-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TM050XYHP02-00"
- TIANMA TM050XYHP02-00
- TM050XYHP02-00 datablad
- TM050XYHP02-00-bild
- TM050XYHP02-00 pris
- TM050XYHP02-00-distributör

