TM050XYSP02

| Panelmodell | TM050XYSP02 |
|---|---|
| Panel varumärke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 540×960 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TM050XYSP02-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 61.96×110.16 mm |
| Översikt | 64.96×117.96 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) |
| Visa färger | , CIE1931 70% |
| Respons tid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Förare IC | COG Suggest OTM9608A, OTM9605, NT35516, NT35517, HX8389-B, RM68191, ILI9807 |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TIANMA TM050XYSP02.
TIANMA TM050XYSP02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TIANMA TM050XYSP02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TIANMA TM050XYSP02 eller andra TIANMA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TIANMA TM050XYSP02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050XYSP02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TIANMA TM050XYSP02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TIANMA TM050XYSP02 eller andra TIANMA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TIANMA TM050XYSP02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TM050XYSP02"
- TIANMA TM050XYSP02
- TM050XYSP02 datablad
- TM050XYSP02-bild
- TM050XYSP02 pris
- TM050XYSP02-distributör

