AA104VA02

| Panelmodell | AA104VA02 |
|---|---|
| Panel varumärke | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| AA104VA02-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 243×181.6×12.5 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/30/10 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | CMOS (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Mitsubishi AA104VA02.
Mitsubishi AA104VA02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Mitsubishi AA104VA02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Mitsubishi AA104VA02 eller andra Mitsubishi LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Mitsubishi AA104VA02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA104VA02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Mitsubishi AA104VA02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Mitsubishi AA104VA02 eller andra Mitsubishi LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Mitsubishi AA104VA02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "AA104VA02"
- Mitsubishi AA104VA02
- AA104VA02 datablad
- AA104VA02-bild
- AA104VA02 pris
- AA104VA02-distributör

