AA104VC03

| Panelmodell | AA104VC03 |
|---|---|
| Panel varumärke | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| AA104VC03-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 243×181.6×12.7 mm |
| Yta | Hard coating (2H), Antireflection |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/70/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | CMOS (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Inspänning | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Mitsubishi AA104VC03.
Mitsubishi AA104VC03 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Mitsubishi AA104VC03 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Mitsubishi AA104VC03 eller andra Mitsubishi LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Mitsubishi AA104VC03-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA104VC03 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Mitsubishi AA104VC03 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Mitsubishi AA104VC03 eller andra Mitsubishi LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Mitsubishi AA104VC03-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "AA104VC03"
- Mitsubishi AA104VC03
- AA104VC03 datablad
- AA104VC03-bild
- AA104VC03 pris
- AA104VC03-distributör

