LC490EQE-XGF1

| Panelmodell | LC490EQE-XGF1 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 3840×2160 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC490EQE-XGF1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 1073.78×604 mm |
| Översikt | 1086.3×623.8 mm |
| Yta | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Kontrastförhållande | 1200:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M/1.06B (8-bit / 8-bit + Dithering) , CIE1931 72% |
| Respons tid | 6 (Typ.)(G to G) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 11S6P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | V-by-One 8 lane , 51 pins |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LC490EQE-XGF1.
LG Display LC490EQE-XGF1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC490EQE-XGF1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC490EQE-XGF1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC490EQE-XGF1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LC490EQE-XGF1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC490EQE-XGF1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC490EQE-XGF1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC490EQE-XGF1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LC490EQE-XGF1"
- LG Display LC490EQE-XGF1
- LC490EQE-XGF1 datablad
- LC490EQE-XGF1-bild
- LC490EQE-XGF1 pris
- LC490EQE-XGF1-distributör

