LC490EQG-FLM1

| Panelmodell | LC490EQG-FLM1 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 3840×2160 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC490EQG-FLM1-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 3840(RGB)×2160 , UHD |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 1073.78(W)×604(H) mm |
| Bezel Opening | 1079.8(W)×609.3(H) mm |
| Översiktstorlek | 1099.6(W)×638.8(H) mm |
| Yta | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| ljusstyrka | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Respons tid | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visa färger | 1.06B 90% (DCI-P3) |
| Lamptyp | WLED , 30K hours , Without Driver |
| Frekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Panelvikt | 9.50/10.0Kgs (Typ./Max.) |
| Signalgränssnitt | EPI , 120 pins , Connector |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LC490EQG-FLM1.
LG Display LC490EQG-FLM1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC490EQG-FLM1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC490EQG-FLM1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC490EQG-FLM1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LC490EQG-FLM1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC490EQG-FLM1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC490EQG-FLM1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC490EQG-FLM1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LC490EQG-FLM1"
- LG Display LC490EQG-FLM1
- LC490EQG-FLM1 datablad
- LC490EQG-FLM1-bild
- LC490EQG-FLM1 pris
- LC490EQG-FLM1-distributör

