LC490EQE-XGM1

| Panelmodell | LC490EQE-XGM1 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 3840×2160 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC490EQE-XGM1-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
| Aktivt område (mm) | 1073.78 × 604 (H×V) |
| Bezel Area (mm) | - |
| luminans | 400 (Typ.)(cd/m²) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Bra utsikt på | Symmetry |
| Färgdjup | 16.7M/1.06B 72% (CIE1931) |
| Massa | 12.6Kgs (Typ.) |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Kontur (mm) | 1086.3 × 623.8 (H×V×D) |
| Behandling | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 1200 : 1 (Typ.) (TM) |
| Arbetsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Svar | 6 (Typ.)(G to G) ms |
| bakgrundsbelysning | 11S6P WLED , 50K hours , No Driver |
| Pekskärm | Without |
| Signaltyp | V-by-One 8 lane , Connector , 51 pins |
| Spänningsmatning | 12.0V (Typ.) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LC490EQE-XGM1.
LG Display LC490EQE-XGM1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC490EQE-XGM1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC490EQE-XGM1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC490EQE-XGM1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LC490EQE-XGM1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC490EQE-XGM1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC490EQE-XGM1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC490EQE-XGM1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LC490EQE-XGM1"
- LG Display LC490EQE-XGM1
- LC490EQE-XGM1 datablad
- LC490EQE-XGM1-bild
- LC490EQE-XGM1 pris
- LC490EQE-XGM1-distributör

