LC490EQH-DJF1

| Panelmodell | LC490EQH-DJF1 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 3840×2160 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC490EQH-DJF1-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 1073(H)×604(V) mm |
| Skiss Dim. | 1104(H)×633.4(V) ×28.8(D) mm |
| Bezel Area | - |
| Behandling | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| luminans | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 1400:1 (Typ.) (TM) |
| Visa riktning | Symmetry |
| Respons tid | 5 (Typ.)(G to G); 8 (Typ.)(MPRT) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Driftläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Support Färg | 1.06B 82% (CIE1931) |
| Ljuskälla | WLED , 30K hours , W/O Driver |
| Vikt | 11.5/12.1Kgs (Typ./Max.) |
| Ramhastighet | 120Hz |
| Pekskärmen | Without |
| Gränssnittstyp | 160 pins EPI , Connector |
| Strömförsörjning | 12.0V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LC490EQH-DJF1.
LG Display LC490EQH-DJF1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC490EQH-DJF1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC490EQH-DJF1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC490EQH-DJF1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LC490EQH-DJF1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC490EQH-DJF1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC490EQH-DJF1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC490EQH-DJF1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LC490EQH-DJF1"
- LG Display LC490EQH-DJF1
- LC490EQH-DJF1 datablad
- LC490EQH-DJF1-bild
- LC490EQH-DJF1 pris
- LC490EQH-DJF1-distributör

