LP140WF5-SPJ1

| Panelmodell | LP140WF5-SPJ1 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LP140WF5-SPJ1-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 309.31(W)×173.99(H) mm |
| Bezel Opening | 312.4(W)×177.05(H) mm |
| Översiktstorlek | 320.4(W)×205.1(H) ×3.2(D) mm |
| Yta | Glare (Haze 0%) |
| ljusstyrka | 220 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Visningsläge | AH-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Respons tid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visa färger | 262K 48% (CIE1931) |
| Lamptyp | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Frekvens | 60Hz |
| Pekskärm | In-Cell Touch |
| Formstil | - |
| Signalgränssnitt | eDP (2 Lanes) , 40 pins , Connector |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LP140WF5-SPJ1.
LG Display LP140WF5-SPJ1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LP140WF5-SPJ1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LP140WF5-SPJ1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LP140WF5-SPJ1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LP140WF5-SPJ1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LP140WF5-SPJ1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LP140WF5-SPJ1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LP140WF5-SPJ1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LP140WF5-SPJ1"
- LG Display LP140WF5-SPJ1
- LP140WF5-SPJ1 datablad
- LP140WF5-SPJ1-bild
- LP140WF5-SPJ1 pris
- LP140WF5-SPJ1-distributör
