LP140WF6-SPB1

| Panelmodell | LP140WF6-SPB1 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LP140WF6-SPB1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | AH-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 309.31×173.99 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 700:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LP140WF6-SPB1.
LG Display LP140WF6-SPB1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LP140WF6-SPB1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LP140WF6-SPB1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LP140WF6-SPB1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LP140WF6-SPB1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LP140WF6-SPB1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LP140WF6-SPB1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LP140WF6-SPB1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LP140WF6-SPB1"
- LG Display LP140WF6-SPB1
- LP140WF6-SPB1 datablad
- LP140WF6-SPB1-bild
- LP140WF6-SPB1 pris
- LP140WF6-SPB1-distributör

