LP140WF5-SPK1

| Panelmodell | LP140WF5-SPK1 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LP140WF5-SPK1-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Visningsområde | 309.31(W)×173.99(H) mm |
| ljusstyrka | - |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Visa färger | 262K |
| Frekvens | 60Hz |
| Formstil | - |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Bezel Opening | - |
| Kontrastförhållande | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsläge | AH-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Respons tid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Lamptyp | WLED , With LED Driver |
| Pekskärm | - |
| Signalgränssnitt | eDP (2 Lanes) , 30 pins , Connector |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LP140WF5-SPK1.
LG Display LP140WF5-SPK1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LP140WF5-SPK1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LP140WF5-SPK1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LP140WF5-SPK1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LP140WF5-SPK1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LP140WF5-SPK1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LP140WF5-SPK1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LP140WF5-SPK1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LP140WF5-SPK1"
- LG Display LP140WF5-SPK1
- LP140WF5-SPK1 datablad
- LP140WF5-SPK1-bild
- LP140WF5-SPK1 pris
- LP140WF5-SPK1-distributör
