LQ12DX12

| Panelmodell | LQ12DX12 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LQ12DX12-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 245.76×184.32 mm |
| Översikt | 283×215.6×17 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (2H), Antireflection |
| Kontrastförhållande | 300:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 35/35/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (2 ch, 6-bit) , 50 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LQ12DX12.
SHARP LQ12DX12 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ12DX12 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ12DX12 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ12DX12-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ12DX12 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ12DX12 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ12DX12 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ12DX12-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LQ12DX12"
- SHARP LQ12DX12
- LQ12DX12 datablad
- LQ12DX12-bild
- LQ12DX12 pris
- LQ12DX12-distributör

