S046WV01

| Panelmodell | S046WV01 |
|---|---|
| Panel varumärke | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.6 inch, 800×320 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| S046WV01-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 108×43.2 mm |
| Översikt | 120.7×56.16×3.3 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Respons tid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 6S2P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CDTECH S046WV01.
CDTECH S046WV01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CDTECH S046WV01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CDTECH S046WV01 eller andra CDTECH LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CDTECH S046WV01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CDTECH S046WV01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CDTECH S046WV01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CDTECH S046WV01 eller andra CDTECH LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CDTECH S046WV01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "S046WV01"
- CDTECH S046WV01
- S046WV01 datablad
- S046WV01-bild
- S046WV01 pris
- S046WV01-distributör
