TA014XXX01-B
| Panelmodell | TA014XXX01-B |
|---|---|
| Panel varumärke | White Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.39 inch, 400×400 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TA014XXX01-B-pris | Begär pris och ledtid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Nyckelord Desc. | round amoled 400x400 for 1.39 inch amoled module screen |
| Produktklass | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, Capacitive Touch LCD, Circular LCD |
| Panelsammansättning | OLED |
| Upplösning | 400×400 |
| Bildförhållande | 1:1 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Circular |
| Aktivt område | 35.4 (W) × 35.4 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 38.6 (W) × 40.5 (H) mm |
| Max. Djup | 0.67 mm |
| LC-familjen | VA Family |
| polarisator | Transmissive |
| ljusstyrka | 300 (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 10000:1 (Typ.) |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Visar riktning | Symmetry |
| Färgbelopp | 16.7M |
| Typ av bakgrundsbelysning | WLED |
| Gränssnittstyp | MIPI |
| Gränssnittspinnar | 20 Pins |
| Pekskärmen | PCAP |
| Drifttemp. | -20 ~ 60 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av White Brand TA014XXX01-B.
White Brand TA014XXX01-B är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För White Brand TA014XXX01-B pdf datablad eller detaljerade specifikationer för White Brand TA014XXX01-B eller andra White Brand LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från White Brand TA014XXX01-B-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
White Brand TA014XXX01-B är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För White Brand TA014XXX01-B pdf datablad eller detaljerade specifikationer för White Brand TA014XXX01-B eller andra White Brand LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från White Brand TA014XXX01-B-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TA014XXX01-B"
- White Brand TA014XXX01-B
- TA014XXX01-B datablad
- TA014XXX01-B-bild
- TA014XXX01-B pris
- TA014XXX01-B-distributör
