TCG062HV1AE-G01

| Panelmodell | TCG062HV1AE-G01 |
|---|---|
| Panel varumärke | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.2 inch, 640×240 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TCG062HV1AE-G01-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 147.84×55.44 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Kyocera TCG062HV1AE-G01.
Kyocera TCG062HV1AE-G01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Kyocera TCG062HV1AE-G01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Kyocera TCG062HV1AE-G01 eller andra Kyocera LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Kyocera TCG062HV1AE-G01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG062HV1AE-G01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Kyocera TCG062HV1AE-G01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Kyocera TCG062HV1AE-G01 eller andra Kyocera LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Kyocera TCG062HV1AE-G01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TCG062HV1AE-G01"
- Kyocera TCG062HV1AE-G01
- TCG062HV1AE-G01 datablad
- TCG062HV1AE-G01-bild
- TCG062HV1AE-G01 pris
- TCG062HV1AE-G01-distributör

