TCG062HVLBD-H20

| Panelmodell | TCG062HVLBD-H20 |
|---|---|
| Panel varumärke | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.2 inch, 640×240 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TCG062HVLBD-H20-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 147.84×55.44 mm |
| Översikt | 173×70 mm |
| Yta | Glare (Haze 0%), Antireflection |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/65/80 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Kyocera TCG062HVLBD-H20.
Kyocera TCG062HVLBD-H20 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Kyocera TCG062HVLBD-H20 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Kyocera TCG062HVLBD-H20 eller andra Kyocera LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Kyocera TCG062HVLBD-H20-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG062HVLBD-H20 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Kyocera TCG062HVLBD-H20 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Kyocera TCG062HVLBD-H20 eller andra Kyocera LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Kyocera TCG062HVLBD-H20-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TCG062HVLBD-H20"
- Kyocera TCG062HVLBD-H20
- TCG062HVLBD-H20 datablad
- TCG062HVLBD-H20-bild
- TCG062HVLBD-H20 pris
- TCG062HVLBD-H20-distributör

