TCG062HVLQAVNN-GN20

| Panelmodell | TCG062HVLQAVNN-GN20 |
|---|---|
| Panel varumärke | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.2 inch, 640×240 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TCG062HVLQAVNN-GN20-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 640(RGB)×240 [HVGA] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 147.84(H)×55.44(V) mm |
| Skiss Dim. | 173(H)×70(V) ×7.2(D) mm |
| Bezel Area | 149.8(H)×57.4(V) mm |
| Behandling | - |
| luminans | 500 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Visa riktning | Symmetry |
| Respons tid | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftläge | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Support Färg | 262K 50% (CIE1931) |
| Ljuskälla | WLED , 40K hours , With LED Driver |
| Vikt | 115g |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Pekskärmen | Without |
| Gränssnittstyp | 30 pins LVDS (1 ch, 6-bit) , Connector |
| Strömförsörjning | 3.3V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Kyocera TCG062HVLQAVNN-GN20.
Kyocera TCG062HVLQAVNN-GN20 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Kyocera TCG062HVLQAVNN-GN20 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Kyocera TCG062HVLQAVNN-GN20 eller andra Kyocera LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Kyocera TCG062HVLQAVNN-GN20-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG062HVLQAVNN-GN20 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Kyocera TCG062HVLQAVNN-GN20 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Kyocera TCG062HVLQAVNN-GN20 eller andra Kyocera LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Kyocera TCG062HVLQAVNN-GN20-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TCG062HVLQAVNN-GN20"
- Kyocera TCG062HVLQAVNN-GN20
- TCG062HVLQAVNN-GN20 datablad
- TCG062HVLQAVNN-GN20-bild
- TCG062HVLQAVNN-GN20 pris
- TCG062HVLQAVNN-GN20-distributör

