FG100410DNCWBG01

| Panelmodell | FG100410DNCWBG01 |
|---|---|
| Panel varumärke | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| FG100410DNCWBG01-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 225.5×176.3×10 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating |
| Kontrastförhållande | 750:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 57% |
| Respons tid | 9/14 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | TTL (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Inspänning | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Data Image FG100410DNCWBG01.
Data Image FG100410DNCWBG01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Data Image FG100410DNCWBG01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Data Image FG100410DNCWBG01 eller andra Data Image LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Data Image FG100410DNCWBG01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Data Image FG100410DNCWBG01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Data Image FG100410DNCWBG01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Data Image FG100410DNCWBG01 eller andra Data Image LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Data Image FG100410DNCWBG01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "FG100410DNCWBG01"
- Data Image FG100410DNCWBG01
- FG100410DNCWBG01 datablad
- FG100410DNCWBG01-bild
- FG100410DNCWBG01 pris
- FG100410DNCWBG01-distributör

