LS052T3SX15

| Panelmodell | LS052T3SX15 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | CG-Kisel ,5.2 inch, 1080×1920 |
| Paneltyp | CG-Kisel |
| LS052T3SX15-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 1080(RGB)×1920 [FHD] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 64.152(H)×114.048(V) mm |
| Skiss Dim. | 65.32(H)×119.91(V) ×0.3(D) mm |
| luminans | 0 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1300:1 (Typ.) (TM) |
| Visa riktning | Symmetry |
| Respons tid | 30 (Max.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftläge | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Plattjocklek | 0.15+0.15 mm |
| transmittans | 3.52% (Typ.)(with Polarizer) |
| Support Färg | 16.7M 99% (CIE1931) |
| Ljuskälla | No B/L |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Pekskärmen | Without |
| D-IC-detalj | COG Suggest R69006 |
| Miljö | Operating Temperature: -20 ~ 60 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LS052T3SX15.
SHARP LS052T3SX15 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LS052T3SX15 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LS052T3SX15 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LS052T3SX15-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LS052T3SX15 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LS052T3SX15 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LS052T3SX15 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LS052T3SX15-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LS052T3SX15"
- SHARP LS052T3SX15
- LS052T3SX15 datablad
- LS052T3SX15-bild
- LS052T3SX15 pris
- LS052T3SX15-distributör

