LS055R1SX08

| Panelmodell | LS055R1SX08 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | CG-Kisel ,5.5 inch, 1440×2560 |
| Paneltyp | CG-Kisel |
| LS055R1SX08-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 68.04×120.96 mm |
| Översikt | 70.94×128.49×1.45 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 1300:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Respons tid | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 7S2P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | MIPI (2 ch, 4 data lanes) , 60 pins |
| Inspänning | 1.8/5.75/-5.75V (Typ.)(IOVCC/VSP/VSN) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LS055R1SX08.
SHARP LS055R1SX08 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LS055R1SX08 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LS055R1SX08 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LS055R1SX08-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LS055R1SX08 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LS055R1SX08 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LS055R1SX08 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LS055R1SX08-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LS055R1SX08"
- SHARP LS055R1SX08
- LS055R1SX08 datablad
- LS055R1SX08-bild
- LS055R1SX08 pris
- LS055R1SX08-distributör

