LS053K3SX01

| Panelmodell | LS053K3SX01 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | CG-Kisel ,5.3 inch, 720×1280 |
| Paneltyp | CG-Kisel |
| LS053K3SX01-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 65.664×116.736 mm |
| Översikt | 68.7×124.94 mm |
| Yta | Glare (Haze 0%) |
| Kontrastförhållande | 800:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Respons tid | |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | MIPI (4 data lanes) , 30 pins |
| Inspänning | 1.8/2.85/5.6/5.4V (Typ.)(VDDIO/VDD/VSP/VSN) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LS053K3SX01.
SHARP LS053K3SX01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LS053K3SX01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LS053K3SX01 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LS053K3SX01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LS053K3SX01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LS053K3SX01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LS053K3SX01 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LS053K3SX01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LS053K3SX01"
- SHARP LS053K3SX01
- LS053K3SX01 datablad
- LS053K3SX01-bild
- LS053K3SX01 pris
- LS053K3SX01-distributör

