LS055R1SC01

| Panelmodell | LS055R1SC01 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | CG-Kisel ,5.5 inch, 1440×2560 |
| Paneltyp | CG-Kisel |
| LS055R1SC01-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 1440(RGB)×2560 , Quad-HD |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 68.04(W)×120.96(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Översiktstorlek | 70.87(W)×128.45(H) ×1.45(D) mm |
| Yta | Hard coating (3H) |
| ljusstyrka | 480 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 1300:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Visningsläge | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Respons tid | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Visa färger | 16.7M 70% (CIE1931) |
| Lamptyp | WLED , Without Driver |
| Frekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Panelvikt | 24.9g (Typ.) |
| Signalgränssnitt | MIPI (2 ch, 4 data lanes) , 45 pins , FPC |
| Inspänning | 1.8/5.75/-5.75V (Typ.)(IOVDD/AVDD+/AVDD-) |
| Miljö | Operating Temp.: -20 ~ 60 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LS055R1SC01.
SHARP LS055R1SC01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LS055R1SC01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LS055R1SC01 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LS055R1SC01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LS055R1SC01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LS055R1SC01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LS055R1SC01 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LS055R1SC01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LS055R1SC01"
- SHARP LS055R1SC01
- LS055R1SC01 datablad
- LS055R1SC01-bild
- LS055R1SC01 pris
- LS055R1SC01-distributör
