LS055D1SX04

| Panelmodell | LS055D1SX04 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | CG-Kisel ,5.5 inch, 2160×3840 |
| Paneltyp | CG-Kisel |
| LS055D1SX04-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 68.04×120.96 mm |
| Översikt | 70.54×128.56 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 1200:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 95% |
| Respons tid | 40 (Max.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 6S3P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | MIPI (4 data lanes) , 50 pins |
| Inspänning | 1.88/5.8/-5.6V (Typ.)(VDDI/AVDD/AVEE) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LS055D1SX04.
SHARP LS055D1SX04 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LS055D1SX04 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LS055D1SX04 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LS055D1SX04-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LS055D1SX04 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LS055D1SX04 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LS055D1SX04 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LS055D1SX04-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LS055D1SX04"
- SHARP LS055D1SX04
- LS055D1SX04 datablad
- LS055D1SX04-bild
- LS055D1SX04 pris
- LS055D1SX04-distributör

