PD104SLI
| Panelmodell | PD104SLI |
|---|---|
| Panel varumärke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| PD104SLI-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 243×185.1×19.25 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 600:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 75/75/60/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 11S2P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av PVI PD104SLI.
PVI PD104SLI är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD104SLI pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD104SLI eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD104SLI-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
PVI PD104SLI är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD104SLI pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD104SLI eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD104SLI-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "PD104SLI"
- PVI PD104SLI
- PD104SLI datablad
- PD104SLI-bild
- PD104SLI pris
- PD104SLI-distributör

