PD104SY1
| Panelmodell | PD104SY1 |
|---|---|
| Panel varumärke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| PD104SY1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 219.35×166.6×1.9 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Respons tid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Signalgränssnitt | TTL (2 ch, 6-bit) , 75 pins |
| Inspänning | 3.3/10.0/21.0/-6.0/-10.0V (Typ.)(VCC/VLC/VGH/VDL/VEE) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av PVI PD104SY1.
PVI PD104SY1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD104SY1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD104SY1 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD104SY1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
PVI PD104SY1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD104SY1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD104SY1 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD104SY1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "PD104SY1"
- PVI PD104SY1
- PD104SY1 datablad
- PD104SY1-bild
- PD104SY1 pris
- PD104SY1-distributör

