PD104SY2
| Panelmodell | PD104SY2 |
|---|---|
| Panel varumärke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| PD104SY2-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 236×176.9×5.9 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Respons tid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Inspänning | 3.3/9.8/22.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VEE) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av PVI PD104SY2.
PVI PD104SY2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD104SY2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD104SY2 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD104SY2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
PVI PD104SY2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD104SY2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD104SY2 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD104SY2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "PD104SY2"
- PVI PD104SY2
- PD104SY2 datablad
- PD104SY2-bild
- PD104SY2 pris
- PD104SY2-distributör

