PD104SLK
| Panelmodell | PD104SLK |
|---|---|
| Panel varumärke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| PD104SLK-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 243×185.1×19.22 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 800:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 75/75/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av PVI PD104SLK.
PVI PD104SLK är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD104SLK pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD104SLK eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD104SLK-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
PVI PD104SLK är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD104SLK pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD104SLK eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD104SLK-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "PD104SLK"
- PVI PD104SLK
- PD104SLK datablad
- PD104SLK-bild
- PD104SLK pris
- PD104SLK-distributör

