PD104SX2
| Panelmodell | PD104SX2 |
|---|---|
| Panel varumärke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| PD104SX2-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 243×185.1×10.8 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/15/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Inspänning | 3.3/3.3/7.7/20.0/-7.7V (Typ.)(VCC1/VCC2/AVDD/VEE/VGH) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av PVI PD104SX2.
PVI PD104SX2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD104SX2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD104SX2 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD104SX2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
PVI PD104SX2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD104SX2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD104SX2 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD104SX2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "PD104SX2"
- PVI PD104SX2
- PD104SX2 datablad
- PD104SX2-bild
- PD104SX2 pris
- PD104SX2-distributör

