TFT1024768-11-E
| Panelmodell | TFT1024768-11-E |
|---|---|
| Panel varumärke | TRULY |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8 inch, 1024×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TFT1024768-11-E-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 1024(RGB)×768 , XGA |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 162.05(W)×121.54(H) mm |
| Bezel Opening | 165.4(W)×124.7(H) mm |
| Översiktstorlek | 174.4(W)×136.4(H) mm |
| Yta | - |
| ljusstyrka | 320 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Visningsläge | Normally Black, Transmissive |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Respons tid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visa färger | 16.7M 45% (CIE1931) |
| Lamptyp | 3S9P WLED , Without Driver |
| Frekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Panelvikt | 147.2g (Typ.) |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins , FPC |
| Inspänning | 3.3/8.9/22/-7V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Miljö | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TRULY TFT1024768-11-E.
TRULY TFT1024768-11-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT1024768-11-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT1024768-11-E eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT1024768-11-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TRULY TFT1024768-11-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT1024768-11-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT1024768-11-E eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT1024768-11-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TFT1024768-11-E"
- TRULY TFT1024768-11-E
- TFT1024768-11-E datablad
- TFT1024768-11-E-bild
- TFT1024768-11-E pris
- TFT1024768-11-E-distributör

