TFT-GG1P0889UTSW-W-E
| Panelmodell | TFT-GG1P0889UTSW-W-E |
|---|---|
| Panel varumärke | TRULY |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×320 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TFT-GG1P0889UTSW-W-E-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 48.6×64.8 mm |
| Översikt | 55.54×78.2 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | |
| Visningsvinkel | |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 1S5P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | CPU , 37 pins |
| Inspänning | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TRULY TFT-GG1P0889UTSW-W-E.
TRULY TFT-GG1P0889UTSW-W-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT-GG1P0889UTSW-W-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT-GG1P0889UTSW-W-E eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT-GG1P0889UTSW-W-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TRULY TFT-GG1P0889UTSW-W-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT-GG1P0889UTSW-W-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT-GG1P0889UTSW-W-E eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT-GG1P0889UTSW-W-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TFT-GG1P0889UTSW-W-E"
- TRULY TFT-GG1P0889UTSW-W-E
- TFT-GG1P0889UTSW-W-E datablad
- TFT-GG1P0889UTSW-W-E-bild
- TFT-GG1P0889UTSW-W-E pris
- TFT-GG1P0889UTSW-W-E-distributör

