TFT1280120-1-E
| Panelmodell | TFT1280120-1-E |
|---|---|
| Panel varumärke | TRULY |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,11.1 inch, 1280×120 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TFT1280120-1-E-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 280.32×27 mm |
| Översikt | 288.92×38.6×7.9 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 780:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 27 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 3S9P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TRULY TFT1280120-1-E.
TRULY TFT1280120-1-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT1280120-1-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT1280120-1-E eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT1280120-1-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TRULY TFT1280120-1-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT1280120-1-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT1280120-1-E eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT1280120-1-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TFT1280120-1-E"
- TRULY TFT1280120-1-E
- TFT1280120-1-E datablad
- TFT1280120-1-E-bild
- TFT1280120-1-E pris
- TFT1280120-1-E-distributör

