GPM662C0

| Panelmodell | GPM662C0 |
|---|---|
| Panel varumärke | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| GPM662C0-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 240(RGB)×320 , QVGA |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 36.72(W)×48.96(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Översiktstorlek | 43.5(W)×60.2(H) ×4.15(D) mm |
| Yta | - |
| ljusstyrka | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 200:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 75/75/75/45 (Typ.)(CR≥10) |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Bästa visa på | 12 o'clock |
| Respons tid | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visa färger | 262K 70% (CIE1931) |
| Lamptyp | 1S4P WLED , Without Driver |
| Frekvens | - |
| Pekskärm | Without |
| Panelvikt | - |
| Signalgränssnitt | 16-bit 8080 parallel , 33 pins , FPC |
| Inspänning | 2.8V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Giantplus GPM662C0.
Giantplus GPM662C0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Giantplus GPM662C0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Giantplus GPM662C0 eller andra Giantplus LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Giantplus GPM662C0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPM662C0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Giantplus GPM662C0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Giantplus GPM662C0 eller andra Giantplus LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Giantplus GPM662C0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "GPM662C0"
- Giantplus GPM662C0
- GPM662C0 datablad
- GPM662C0-bild
- GPM662C0 pris
- GPM662C0-distributör

