GPM745B0

| Panelmodell | GPM745B0 |
|---|---|
| Panel varumärke | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×320 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| GPM745B0-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 48.6×64.8 mm |
| Översikt | 57.54×79.2 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 200:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | |
| Lamptyp | 1S5P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | CPU , 37 pins |
| Inspänning | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Giantplus GPM745B0.
Giantplus GPM745B0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Giantplus GPM745B0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Giantplus GPM745B0 eller andra Giantplus LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Giantplus GPM745B0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPM745B0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Giantplus GPM745B0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Giantplus GPM745B0 eller andra Giantplus LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Giantplus GPM745B0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "GPM745B0"
- Giantplus GPM745B0
- GPM745B0 datablad
- GPM745B0-bild
- GPM745B0 pris
- GPM745B0-distributör

