GPM697A0

| Panelmodell | GPM697A0 |
|---|---|
| Panel varumärke | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| GPM697A0-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 240(RGB)×320 , QVGA |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 43.2(W)×57.6(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Översiktstorlek | 50(W)×69.2(H) ×4.55(D) mm |
| Yta | - |
| ljusstyrka | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 200:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 75/75/75/45 (Typ.)(CR≥10 |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Bästa visa på | 12 o'clock |
| Respons tid | - |
| Visa färger | 262K 70% (CIE1931) |
| Lamptyp | 1S4P WLED , Without Driver |
| Frekvens | - |
| Pekskärm | Without |
| Panelvikt | - |
| Signalgränssnitt | 16-bit 8080 parallel , 37 pins , FPC |
| Inspänning | 2.8V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Giantplus GPM697A0.
Giantplus GPM697A0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Giantplus GPM697A0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Giantplus GPM697A0 eller andra Giantplus LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Giantplus GPM697A0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPM697A0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Giantplus GPM697A0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Giantplus GPM697A0 eller andra Giantplus LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Giantplus GPM697A0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "GPM697A0"
- Giantplus GPM697A0
- GPM697A0 datablad
- GPM697A0-bild
- GPM697A0 pris
- GPM697A0-distributör

