GPM722A0

| Panelmodell | GPM722A0 |
|---|---|
| Panel varumärke | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| GPM722A0-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 240(RGB)×320 [QVGA] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 36.72(H)×48.96(V) mm |
| Skiss Dim. | 43.5(H)×60.2(V) mm |
| luminans | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 200:1 (Typ.) (TM) |
| Visa riktning | 12 o'clock |
| Respons tid | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 75/75/75/45 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Support Färg | 65K/262K 70% (CIE1931) |
| Ljuskälla | WLED [1S4P] , W/O Driver |
| Ramhastighet | - |
| Pekskärmen | 4-wire Resistive Touch |
| Gränssnittstyp | 33 pins 16-bit 8080 parallel , FPC |
| Strömförsörjning | 2.8V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Giantplus GPM722A0.
Giantplus GPM722A0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Giantplus GPM722A0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Giantplus GPM722A0 eller andra Giantplus LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Giantplus GPM722A0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPM722A0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Giantplus GPM722A0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Giantplus GPM722A0 eller andra Giantplus LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Giantplus GPM722A0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "GPM722A0"
- Giantplus GPM722A0
- GPM722A0 datablad
- GPM722A0-bild
- GPM722A0 pris
- GPM722A0-distributör

