GPM694A0

| Panelmodell | GPM694A0 |
|---|---|
| Panel varumärke | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.1 inch, 176×220 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| GPM694A0-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 176(RGB)×220 [QCIF+] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 32.208(H)×43.34(V) mm |
| Skiss Dim. | 38.5(H)×54.4(V) ×3.7(D) mm |
| luminans | 185 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 250:1 (Typ.) (TM) |
| Visa riktning | 12 o'clock |
| Respons tid | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Support Färg | 262K 70% (CIE1931) |
| Ljuskälla | WLED [4S1P] , W/O Driver |
| Vikt | - |
| Ramhastighet | - |
| Pekskärmen | Without |
| Gränssnittstyp | 19 pins 8-bit 8080 parallel , FPC |
| Strömförsörjning | 2.8V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Giantplus GPM694A0.
Giantplus GPM694A0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Giantplus GPM694A0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Giantplus GPM694A0 eller andra Giantplus LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Giantplus GPM694A0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPM694A0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Giantplus GPM694A0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Giantplus GPM694A0 eller andra Giantplus LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Giantplus GPM694A0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "GPM694A0"
- Giantplus GPM694A0
- GPM694A0 datablad
- GPM694A0-bild
- GPM694A0 pris
- GPM694A0-distributör

