GPM691A0

| Panelmodell | GPM691A0 |
|---|---|
| Panel varumärke | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 176×220 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| GPM691A0-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 176(RGB)×220 (QCIF+) |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 31.68 × 39.6 (H×V) |
| Kontur (mm) | 38.5 × 52.45 × 2.8 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Behandling | Antiglare, Hard coating |
| Visningsvinkel | - |
| Svar | 40 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Bra utsikt på | 12 o'clock |
| Arbetsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Färgdjup | 262K |
| bakgrundsbelysning | 1S3P WLED , No Driver |
| Massa | - |
| Uppdateringsfrekvens | - |
| Pekskärm | Without |
| Signaltyp | CPU , FPC , 25 pins |
| Spänningsmatning | 2.8V (Typ.) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Giantplus GPM691A0.
Giantplus GPM691A0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Giantplus GPM691A0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Giantplus GPM691A0 eller andra Giantplus LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Giantplus GPM691A0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPM691A0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Giantplus GPM691A0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Giantplus GPM691A0 eller andra Giantplus LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Giantplus GPM691A0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "GPM691A0"
- Giantplus GPM691A0
- GPM691A0 datablad
- GPM691A0-bild
- GPM691A0 pris
- GPM691A0-distributör

