LQ123P1JX32

| Panelmodell | LQ123P1JX32 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | IGZO TFT-LCD ,12.3 inch, 2400×1600 |
| Paneltyp | IGZO TFT-LCD |
| LQ123P1JX32-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 2400(RGB)×1600 |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 259.2(H)×172.8(V) mm |
| Skiss Dim. | 285.4(H)×211.9(V) ×3.11(D) mm |
| Bezel Area | - |
| Behandling | Glare (Haze 0%), Hard coating (7H) |
| luminans | 380 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 1500:1 (Typ.) (TM) |
| Visa riktning | Symmetry |
| Respons tid | 33 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Support Färg | 16.7M 71% (CIE1931) |
| Ljuskälla | WLED [8S8P] , 15K hours , W/O Driver |
| Form Style | - |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Pekskärmen | PCAP |
| Gränssnittstyp | 40 pins eDP (4 Lanes) , Connector |
| Strömförsörjning | 3.3V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temperature: -5 ~ 55 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LQ123P1JX32.
SHARP LQ123P1JX32 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ123P1JX32 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ123P1JX32 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ123P1JX32-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ123P1JX32 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ123P1JX32 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ123P1JX32 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ123P1JX32-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LQ123P1JX32"
- SHARP LQ123P1JX32
- LQ123P1JX32 datablad
- LQ123P1JX32-bild
- LQ123P1JX32 pris
- LQ123P1JX32-distributör

