TFT-G320234DTCW-1W
| Panelmodell | TFT-G320234DTCW-1W |
|---|---|
| Panel varumärke | TRULY |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.6 inch, 320×234 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TFT-G320234DTCW-1W-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 113.28×84.708 mm |
| Översikt | 126.5×100 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 150:1 (Typ.) |
| Visa färger | Full color |
| Respons tid | 20/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL |
| Signalgränssnitt | Analog , 26 pins |
| Inspänning | 5.0/5.0/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDDVGH/VGL) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TRULY TFT-G320234DTCW-1W.
TRULY TFT-G320234DTCW-1W är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT-G320234DTCW-1W pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT-G320234DTCW-1W eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT-G320234DTCW-1W-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TRULY TFT-G320234DTCW-1W är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT-G320234DTCW-1W pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT-G320234DTCW-1W eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT-G320234DTCW-1W-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TFT-G320234DTCW-1W"
- TRULY TFT-G320234DTCW-1W
- TFT-G320234DTCW-1W datablad
- TFT-G320234DTCW-1W-bild
- TFT-G320234DTCW-1W pris
- TFT-G320234DTCW-1W-distributör

