TFT-GG1N1022LTSW-W-TP-E
| Panelmodell | TFT-GG1N1022LTSW-W-TP-E |
|---|---|
| Panel varumärke | TRULY |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×320 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TFT-GG1N1022LTSW-W-TP-E-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 48.6×64.8 mm |
| Översikt | 57.54×79.2 mm |
| Yta | Glare (Haze 0%) |
| Kontrastförhållande | 160:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | TBD |
| Visningsvinkel | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 1S5P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | CPU , 37 pins |
| Inspänning | 2.8V |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TRULY TFT-GG1N1022LTSW-W-TP-E.
TRULY TFT-GG1N1022LTSW-W-TP-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT-GG1N1022LTSW-W-TP-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT-GG1N1022LTSW-W-TP-E eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT-GG1N1022LTSW-W-TP-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TRULY TFT-GG1N1022LTSW-W-TP-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT-GG1N1022LTSW-W-TP-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT-GG1N1022LTSW-W-TP-E eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT-GG1N1022LTSW-W-TP-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TFT-GG1N1022LTSW-W-TP-E"
- TRULY TFT-GG1N1022LTSW-W-TP-E
- TFT-GG1N1022LTSW-W-TP-E datablad
- TFT-GG1N1022LTSW-W-TP-E-bild
- TFT-GG1N1022LTSW-W-TP-E pris
- TFT-GG1N1022LTSW-W-TP-E-distributör

