TFT-G320240DTSW-69W-TP-E
| Panelmodell | TFT-G320240DTSW-69W-TP-E |
|---|---|
| Panel varumärke | TRULY |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| TFT-G320240DTSW-69W-TP-E-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 70.08×52.56 mm |
| Översikt | 77×64×4.8 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 320:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 58.9 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/51/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 6S1P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 60 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TRULY TFT-G320240DTSW-69W-TP-E.
TRULY TFT-G320240DTSW-69W-TP-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT-G320240DTSW-69W-TP-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT-G320240DTSW-69W-TP-E eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT-G320240DTSW-69W-TP-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TRULY TFT-G320240DTSW-69W-TP-E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TRULY TFT-G320240DTSW-69W-TP-E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TRULY TFT-G320240DTSW-69W-TP-E eller andra TRULY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TRULY TFT-G320240DTSW-69W-TP-E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "TFT-G320240DTSW-69W-TP-E"
- TRULY TFT-G320240DTSW-69W-TP-E
- TFT-G320240DTSW-69W-TP-E datablad
- TFT-G320240DTSW-69W-TP-E-bild
- TFT-G320240DTSW-69W-TP-E pris
- TFT-G320240DTSW-69W-TP-E-distributör

